WHIRLPOOL AMW 491 IX

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1360556/whirlpool-amw-491-ix.jpg

    0
  • https://www.siko.cz/medias/AMW491IX.jpeg?context=bWFzdGVyfGltYWdlc3wxNjY4N3xpbWFnZS9qcGVnfGltYWdlcy9oYTYvaDdhLzkwMjIxMjQ1ODkwODYuanBnfDFjMWQ4MGZjOGNhMDExMjQ1ZTFiNDY4YjQ3MTMyYTExOGI4MWNmZDBiMDY4YTNjZDYzNDg3ODU0ZWRiMWY2NDc

Řada Flat je navržena tak, aby čistě a hladce zapadla do kuchyně každého stylu a vytvořila prostředí účelné, úsporné a přehledné. Ovládání se zjednodušilo a výsledkem je uspořádaný ergonomický design a funkčnost. Jednoduché použití je podepřeno velmi sofis

Recenze WHIRLPOOL AMW 491 IX

rzeller Pěkný design a jako jedna z mála se vejde do horní skříňky v kuchyni a její vnitřní prostor není příliš malý. Myslím že návod není dostatečný, není zde popsáno dosti jednoznačně různé funkce a vlastnosti - např. délky vaření různých potravin, stupně výkonu. Vše je popsáno (ale to bohužel je u většiny přístrojů) velice zjednodušeně až někdy nepochopitelným způsobem. Výrobce by měl počítat s tím, že výrobek si koupí i člověk, který do této chvíle nic podobného neměl a neumí to používat a potřebuje poradit.

Jančík František zatím funguje perfektně nic

Andrea Výborná koupě-mikrovlnná trouba splňuje všechny naše nároky na funkce a designové provedení. Není hlučná, velice jednoduše se ovládá, minimalistický design je taktéž perfektní. S výrobkem jsme moc spokojení, doporučujeme.

Jana R. nepřehledný návod k použití

+ Přidat hodnocení

Srovnání cen WHIRLPOOL AMW 491 IX

Filtrovat:

Pobočky: Skorkovská, Praha • Helsinská, Praha • Skandinávská, Brno

Platební karty: Mastercard,Maestro,Visa,Visa Electron

Další: bankovní převod, Ebanka, hotovost

Certifikáty: Spolehlivý obchod

Do obchodu

Hodnocení produktu 85 %

(4 recenze)
  • Výborná koupě-mikrovlnná trouba splňuje všechny naše nároky na funkce a designové provedení. Není hlučná, velice jednoduše se ovládá, minimalistický design je taktéž perfektní. S výrobkem jsme moc spokojení, doporučujeme.

  • Pěkný design a jako jedna z mála se vejde do horní skříňky v kuchyni a její vnitřní prostor není příliš malý.

  • zatím funguje perfektně