ELECTROLUX EMS21400S

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1307168/electrolux-ems21400s.jpg

    0
  • https://cdn.myshoptet.com/usr/www.etechnofarm.cz/user/shop/orig/133742_mikrovlnna-trouba-electrolux-ems-21400-s.jpg?5e4d695c

<ul><li>Typ ovládání: Elektronický </li> <li>Vaření : Mikrovlny/Gril </li> <li>Objem vnitřního prostoru (l) : 18.5 </li> <li>Příkon (W) : 1250 </li> <li>Mikrovlnný výkon (W) : 800 </li> <li>Typ grilu: Quartz </li> <li>Výkon grilu (W) : 1000 </li> <li>11 vý

Recenze ELECTROLUX EMS21400S

Monika Zatím spokojenost, uvidíme, jak bude vyhovovat v delším časovém horizontu. V manuálu není jasně uvedeno, kdy se smí a kdy nesmí používat dodávaný kovový nástavec. Manuál je nepřehledný, mnoho věcí, které jsou společné pro několik funkcí, je uváděno jednotlivě ke každé funkci. Tlačítko otevření dveří jde opravdu ztuha. Chyběla mi dodávka plastového krytu na přikrytí ohřívaných potravin (poklop na talíře).

Pavel Jelínek Chtěli jsme mikrovlnku a tu jsme dostali. Doplňkové funkce nevyužíváme.

Jeník celková spokojenost s výrobkem vadí mi jen ,že při otevřených dvířkách svítí non-stop žárovka !!!

Petra funguje bez problémů, dle recenzí na netu mají jít ztěžka otevírat dvířka, v našem případě žádný takový problém není, tlačítko pro otevření dveří jde bez problémů zmáčknout i 3-letá dcera to zvládne otevřít. Rovněž není pravda, že by se dvířka samy přivíraly, jak jsem v recenzích četla, zřejmě jen pisatel neměl MT vyrovnanou. vnitřní osvětlení svítí po celou dobu, co jsou otevřeny dvířka, i když trouba není v chodu, což je škoda. Nejsem zvyklá troubu po použití zcela zavírat, vždy jsem nechávala dvířka pootevřené, což nyní se stle svítícím osvětlením není vhodné. Ale dá se s tím naučit žít :-)

Michaela snadné ovládání,přehledný display, k běžnému používání dostačující. dosud jsem nenašla žádné nedostatky, zatím vše funguje tak jak má.

+ Přidat hodnocení

Srovnání cen ELECTROLUX EMS21400S

Filtrovat:

Hodnocení produktu 84 %

(19 recenzí)
  • Mikrovlnku máme jen chvilku ,ale zatím vyhovuje ve všech parametrech.

  • celková spokojenost

  • jednoduché ovládání