WHIRLPOOL MAX 34 WH ¨

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1430349/whirlpool-max-34-wh-.jpg

    0

Kategorie jednoduchá Typ volně stojící Vlastnosti Barva bílá Design Maximo Interiér lakovaný Průměr otočného talíře 28 cm Vnitřní objem 13 »

Recenze WHIRLPOOL MAX 34 WH ¨

Honzyg - Netradiční tvar umožňující použití v úzkém prostoru, kam se klasická mikrovlnka nevejde. - funkce Jet start - každým jednotlivým zmáčkuntím se zvýší doba ohřevu o 30 vteřin - většinou tedy není potřeba čas nastavovat na časovači - funkce kuchyňské minutky - Tlačítko Jet start jsem zpočátku vůbec nebyl schopen zmáčknou tak, aby to přístroj zaregistroval. Až po velmi dlouhém snažení jsem vlastně náhodou zjistil, že reaguje na poměrně specifický pohyb po tlačítku. To by se dalo brát jako součást dětské pojistky a pak to není nic proti ničemu, ale velmi stručný návod se o tom nikterak nezmiňuje. - Ač svým tvarem mikrovlnka přímo svádí k užití např. v rohové skříňce kuchyňské linky, v návodu je uvedeno, že ve skříňkách by se vůbec užívat neměla. A nad mikrovlnkou by mělo být 30 cm volného prostoru. - Tlačítka jsou integrována v plochém panelu. Více bych ocenil, kdyby byla alesoň mírně plastická.

Fléglová Lenka zabere málo místa při běžném rozměru talíře,plně postačující pro ohřev a rozmrazení chvilku se hledá vhodná poloha při spouštění trouby na dotykovém ovladači

8spider OK Nic

Bižiki s rozměry nic takového není

m.feuersteinova Trouba nezabere místo a vejde se krásně do rohu. Měl by u ní být podrobnější návod. Chybělo mi, jak nastavit výkon, ale lze na to přijít. Dotekové ovládání funguje dobře, ale také je nutné přijít na ten správný dotek.

+ Přidat hodnocení více...