WHIRLPOOL JT 369 SL

  • https://image.srovname.cz/cz/500/251173/whirlpool-jt-369-sl.jpg

    0

Volně stojící multifunkční trouba JT 369 SL s objemem 31 litrů má všechny užitečné funkce – horkovzdušný a mikrovlnný ohřev, grilování, vaření v páře, pečení s funkcí Crisp. A k tomu všemu funkci 6. smysl, která ohlídá perfektní přípravu pokrmů. Tuto mikrovlnnou troubu znáte z pořadu Jste to, co jíte. Typ : volně »

Recenze WHIRLPOOL JT 369 SL

Jana dobrá cena, hodně funkcí, veškeré funkce jsem vyskoušela a jsem spokojená vaření v páře, brambory by měly být uvařeny dle návodu za 5 minut mě to trvá nejméně 7 minut a někdy jsou ještě tvrdé musím to ještě vychytat

Anna V. S troubou jsem celkově spokojena, byť jsem ještě nestihla vyzkoušet všechny funkce, protože ji mám jen krátkou dobu. Velmi mi vyhovuje rychlé rozmrazování potravin s hlášením doporučení k otočení rozmrazovaného, rovněž rychlé zapékání např. zeleniny a samozřejmě možnost vařit zcela bez tuku. Dosti silně svítí displej, ale to je pro mě zanedbatelné oproti všem kladům.

bali.b Jednoduché ovládání. Hlučnost se dá srovnat s mikrovlnou trobou a multifunkční troubou. V pozitivum dávám velký vnitřní prostor šířkou 37,5 a hloubkou 36,5 cm. Do této trouby jsem již využila žáruvzdorné porcelánové zapékací mísy, tak i plechové pekáče, které používám . Prozatím se učím co jakou dobu v této trobě připravovat, ale doba pečení je krátká , tím pádem je daleko podstatněji vše rychleji hotovo. Není zapořebí použít olej. Maso si pustí samo a nebo stačí pouze potřít nádobu v které připravujeme . Pokud necháte dvířka pootevřená , tak se světlo trouby samo vypne. Je to chytrá a šikovná trouba . Mohu ji všem a všem doporučit. Co ji máme doma, tak jsme zatím nepoužili vestavnou multifunkční troubu. Pokud bych měla psát více, tak by to bylo na dopis. Prostě peče buchty, steaky ca10 min, kuře ca 25 min, karbanátky ca 7 min. Nesmíte, ale zapomenout také maso obrátit, takže když budete dělat karbanátky , tak z každé strany připravovat 3.5 minuty. zatím vyhovuje vše

Pavlíček Výborný design, funkčnost, vaření v páře, crips, všechny funkce fungují správně. Ideální rodinný pomocník, skvělý výrobek Svíti displej neustále,měla by být funkce ho vypnout. V noci osvětlí část místnosti.

Lenka Nejvíc oceňuji vaření v páře, třeba brambory jsou mnohem chutnější, než když jsem je vařila v parním hrnci od Tefalu. A také mi vyhovuje velký vnitřní prostor s obrovským otočným talířem. Příslušenství je také fajn a pro mě naprosto dostačující. Při našem úplně prvním grilování (vinné klobásy) na vysoké mřížce nám trouba doslova vzplála, nahoře u grilu se objevil plamen. Naštěstí jsme u trouby stáli a manžel pohotově otevřel dvířka a oheň sfoukl. To je asi jediné čím mě trouba zklamala... nebo spíš co mě vyděsilo, od té doby do grilování chuť nemám, i když opraváři potvrdili že trouba je v naprostém pořádku... že nejspíš vyhořel jen vystříknutý omastek z klobásy. A také mě zklamal návod, uvítala bych víc receptů, nebo spíš dobu přípravy různých pokrmů, ale na to si holt časem přijdu sama.

+ Přidat hodnocení více...