Whirlpool FT 339 SL

  • https://image.srovname.cz/cz/500/251320/whirlpool-ft-339-sl.jpg

    0

Typ : volně stojící Průměr otočného talíře cm: 32.5 Vnitřní objem l: 27 Mikrovlnný výkon W: 950 Počet úrovní mikrovln: 8 Gril: s grilem Gril - výkon W: 1000 Horký vzduch: ANO Parní vaření: ANO Pečení chleba: NE Ovládání: elektronické-tlačítkové Materiál vnitřního prostoru: teflon Displej: LCD Dětská pojistka: »

Recenze Whirlpool FT 339 SL

sigi V celku jsme s mikrovlku spokojení,až na tlačítko zastavení otočného talíře, které nejde použít s funkci horkého vzduchu. Taky se nám smazaly po krátkém použití tlačítka stop a jet start. Nejvíce jsme spokojeni s funkci vaření v páře.

Monika Fi Kombinovaná mikrovlnná trouba je velmi všestranná a hlavně funkce crisp je vynikající. Pomohly i přiložené recepty. Škoda, že jsou jen k funkci "vaření v páře" a "crisp". Je to skvělý pomocník při vaření a pečení, ještě se musím více zaučit :-). Máme malou kuchyňku a toto bylo vynikající řešení oproti velkým vestavným spotřebičům. Přidávám se k ostatním hodnocení - po chvilce používání se smazaly popisky z tlačítek Stop a Start - naštěstí jsou popisky vedle ještě.

zuz Hodnotím tento typ jako bezva už roky koupila jsem první Whirpoolku s Gripsem a vydržela mi 14 let při jedné opravě, chtěla jsem tudíž tu samou a jsem spokojená, trochu mě ruší jiné ovládání a chybí mi funkce add, která přidá vteřiny předvoleného programu bez nového nastavení také mě překvapilo jak se smrskla příručka pro nezkušeného zákazníka je těžko srozumitelná. Jinak je to výborná mikrovlnka a nová funkce vaření v páře je bezvadná.

Hudec Milan S podrobným návodem, vzhledem (designem) výrobku, příslušenstvím a s množstvím funkcí (programů). A hlavně s nízkou cenou. po prvním ohřevu v mikrovlném systému mi vyply žárovky, které mi vyhodily jistič. Bohužel nemám osvětlen prostor uvnitř a žárovky jsou nefunkční, to mě mrzí, že tak rychle žárovky byly spáleny.

zdena zatím jsme spokojení zatím nic

+ Přidat hodnocení více...