Whirlpool FT 338 WH

  • https://image.srovname.cz/cz/500/251319/whirlpool-ft-338-wh.jpg

    0

Typ : volně stojící Vnitřní objem (l): 27 Mikrovlnný výkon (W): 950 Gril - výkon (W): 1000 Počet úrovní mikrovln: 8 Gril: s grilem Parní vaření: NE Pečení chleba: NE Horký vzduch: ANO Dětská pojistka: NE Displej: LCD Průměr otočného talíře (cm): 32.5 Materiál vnitřního prostoru: teflon Antibakteriální vnitřní prostor: »

Recenze Whirlpool FT 338 WH

Méďa Jsem s troubou spokojený, protože dokáže uplně všechno, od ohřátí po upečení masa a moučníků. Jen se musí černý lesk udržovat jemným hadrem, protože je vidět každý šrám. Trouba je dost hluboká dozadu a zabírá tím hodně místa. Trochu trvalo, než jsem si zvykl na obrácené ovládání START/STOP

Marunka Celkově jsem spokojena s výrobkem. Zatím mi není nic známo, co by mi nevyhovovalo.

Miloš Kupoval jsem jako náhradu za předchozí troubu Whirlpool, která mi 15 roků báječně sloužila, proto jsem hledal obdobnou náhradu opět v řadě Whirlpool, protože kromě grilu má i vynikající funkci Crisp se speciálním Crisp pekáčkem, na kterém se výborně peče do křupava (používáme hojně zejména na pizzu) a nedovedli jsme si představit, že bychom si pořídili mikrovlnku bez funkce Crisp. Tato mikrovlnka má navíc i funkci horkovzdušné trouby s prvotním rychloohřevem, což je vynikající pro "malé pečení", když nemá smysl rozehřívat velkou klasickou troubu. Ovládání je jednoduché a intuitivní, trouba pracuje bez problémů. Trochu mě překvapilo, jak je trouba nezvykle zvenku hluboká - vzadu vyčnívá robustní nástavec s ventilátorem. Mně to nevadí, ale někomu by se nemusela vejít - řádně si změřte jaké máte místo. Trochu tíže se zaklapávají dvířka - musí se citelně přitlačit, ale je nová a třeba se to "ochodí" ... Černý leštěný povrch kolem madla není moc praktický - jsou tam vidět šmouhy po prstech. Popisky na tlačítkách nejsou ideálně čitelné pro osoby se slabším zrakem.

Jirka S S doplňkovými funkcemi, zejména s funkcí Crisp Lesklé provedení madla dvířek, ovládacího knoflíku i tlačítek, dále zpracování např. mírně nepřesné spojení oplechování nebo nedbale nalepené popisky vč. otáčení ovládacího knoflíku, který, jako by trochu zadrhával nebo se nepřesně otáčel (snad je to jen pocit a nebude se to zhoršovat).

tomik Ovladani je podle me mizerne. Hlavne kolecko nastaveni casu je volne a ne zcele plynule se otaci

+ Přidat hodnocení více...