PANASONIC NN CS598SETG SEPG

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1337960/panasonic-nn-cs598setg-sepg.jpg

    0

Typ : volně stojící Vnitřní objem (l): 27 Mikrovlnný výkon (W): 1000 Gril - výkon (W): 1350 Počet úrovní mikrovln: 6 Gril: s grilem Parní vaření: ANO Pečení chleba: NE Horký vzduch: ANO Dětská pojistka: NE Displej: digitální Materiál vnitřního prostoru: nerez Ovládání: elektronické-tlačítkové Provedení výrobku: nerez »

Recenze PANASONIC NN CS598SETG SEPG

Míša -

V... Manuál by mohl obsahovat něco jako stručný přehled - funkce mikrovlnka - zmačkni tlačítko 1 + jaké jsou možnosti, možné začátečnické chyby (nepoužívat kov) a navrhovaná délka přípravy jídel + kam jídlo umístit a jaké jsou povolené nádoby... Něco jako blbuvzdorný manuál, stručně výstižně na 5 stránkách... Pokud je toto vaše první mikrovlnka, tak si na ni budete asi zvykat déle, protože funkcí má opravdu dost

Kantorová Hana Mikrovlnku mám teprve týden a musím řict,že jsem s ní spokojená.Mám radost s českým našeptávačem na displeji.Za ten týden jsem vyzkoušela všechny funkce a zatím OK. Dosti složitý návod.

Lubomír Týč Multifunkční trouba vhodná pro diety Porucha...avšak odstraněna v normálnín termínu Malá trvanlivost tištěných symbolů ovládání

Joe + Moc se mi líbí systém bez otočného talíře - a peče rovnoměrně. + Ovládání je přehledné a jednoduché. - Kéž by takový byl i návod!

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 88%

(5 recenzí)