ELECTROLUX EMS20400S

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1307164/electrolux-ems20400s.jpg

    0

Typ : volně stojící Vnitřní objem (l): 19 Mikrovlnný výkon (W): 800 Horký vzduch - výkon (W): 0 Gril - výkon (W): 1000 Gril: s grilem Parní vaření: NE Pečení chleba: NE Horký vzduch: NE Dětská pojistka: NE Displej: digitální Průměr otočného talíře (cm): 27 Ovládání: elektronické-tlačítkové; mechanické-knoflíkové »

Recenze ELECTROLUX EMS20400S

Hanka Vzhled a jednoduché ovládání (kromě otvírání dvířek) Nožičky nemají protiskluzovou úpravu, trouba klouže po desce kuchyňské linky. Což je problém především při otvírání dvířek, které jde dost ztuha. Je potřeba velký tlak a ještě se trefit do správného místa tlačítka.

Eva líbí se mi vzhled výrobku, uvítala jsem svítící displej s časem Trouba se obtížně otevírá. Zkoušela jsem grilovat,ale nějak se mi to nevedlo-nevím,kde je chyba

Zbyšek Jednoduchá na ovládání. Zvládnu to i já!!!

Bártová Věra Líbí se mi praktický krátký pohotovostní program na půl minuty. Uvítala bych delší (minutu). Gril jsem ještě nevyzkoušela. Jedíné, co mi vadí, je velmí tuhé tlačítko na otevírání trouby. Chci-li troubu otevřít, musím ji vždy d r u h o u r u k o u přidržovat, což je nepraktické. Jinak ji celou odtlačím. Trochu mi také vadí, že otevřená trouba stále svítí. Byla jsem zvyklá nechávat troubu stále pootevřenou (aby "větrala"). Ale na to si zvykám.

+ Přidat hodnocení