ELECTROLUX EMM20208X

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1307161/electrolux-emm20208x.jpg

    0

Hlučnost dB: 60 Materiál vnitřku trouby: Lakovaný Mikrovlnný výkon W: 800 Ovládání: Elektronické-tlačítkové Průměr otočného talíře cm: 24 Typ : Vestavná Vnitřní objem l: 18 Provedení výrobku: Nerez * Multifunkční mikrovlnná trouba * Snadné používání mechanických ovladačů * Automatické programy * Výborná »

Recenze ELECTROLUX EMM20208X

Jarka Mikrovlnka Elektrolux EMM 20208X je vhodná pro kombinaci s troubou Ellux a tvoří vzhledově pěkný celek. U uvedeného výrobku se mi nelíbí c e n a, která v žádném případě neodpovídá výkonu a službě tohoto výrobku. To znamená za mnoho peněz málo muziky.

Poola Po velice dlouhém výběru jsme si pořídili vestavnou mikrovlnnou troubu ELECTROLUX EMM20208X. Obrovská nespokojenost. Je to prostě jenom obyčejná trouba, která neurazí ale ani neoslní. Jednoduchá trouba co jen ohřeje a nic. Neočekávejte zázraky. Pokud scháníte úplně obyčejnou troubu, která jenom ohřívá, tak je to pro vás vhodný produkt, jinak si jí ale nepořizujete a radši se porozhlédněte po jiných spotřebičích. Po druhé bych si tuto mikrovlnku nepořídila a třeba si i připlatila.

+ Přidat hodnocení