Daewoo KOR 8A4R

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1390013/daewoo-kor-8a4r.jpg

    0

Mikrovlnné vařeníVaření s mikrovlnnou troubou je rychlé, energeticky úsporné a není k němu zapotřebí žádných speciálních nádob. Barva, konzistence, čerstvost a chuť zůstanou u potravin zachovány a čas úpravy se zkrátí až na polovinu. S mikrovlnnou troubou je zkrátka jednodušší při vaření uspět.Dětská »

Recenze Daewoo KOR 8A4R

Lenka velký otočný talíř, jednoduchost v ovládání a nastavení času nastaveni času jde po deseti sekundách ne po sekundách

MW Programy, ovládání, design dobré, tedy dokud mikrovlnka fungovala. Fungovat, tedy ohřívat přestala ani ne po měsíci občasného užívání. Reklamace bez problému, v Datartu okamžitě vráceny peníze.

Pavel Funkce, kdyz fungovala. Bohuzel fungovala presne tyden a pak hajdy na reklamaci. Extra spokojenost s pristupem k reklamaci v Datartu neni. Mkc jsme si s panem, ktery ji prebiral, nerozumeli.

Milan plno funkcí velka hodiny při zapnutí mikrovlné trouby drnčí plech a už jsem jednou nechal reklamovat a je to tu znova a nebaví me to.

Ivana Design, funkce, otvírání cca po roce začala pracovat opravdu hodně hlasitě a přestala ohřívat. NAPROSTÁ NESPOKOJENOST S PRŮBĚHEM REKLAMACE!!! Měla jsem mikrovlnku kupovanou přes e-shop a připlacenou bleskovou výměnu, jenže na prodejně tento model neměli a objednat jí odmítli, prý si mám vzít dárkové poukazy nebo jinou...Takže šla na normální reklamaci. Jenže už při dodání měla JEDEN škrábanec, do průvodky bylo připsáno "škrábnutá" a přesně nespecifikováno...cca po měsíci mi ji vrátili, mikrovlnka byla totálně celá poškrábaná, měla vykřivené dvířka a na upozornění na ty škrábance mi bylo řečeno, že vždyť to je v tom papíru uvedené a je tam váš podpis!!! Dle mého názoru se jedná o předem připravený podraz, protože výdej reklamované mikrovlnky prováděl klučina, který nevěděl co s tím, když jsem upozornila na ty škrábance a zavolal si na pomoc pána, který ode mě mikrovlnku přebíral a ten ANIŽ BY SE PODÍVAL DO PAPÍRU, HNED PROHLÁSIL, ŽE TO V PRŮVODCE MÁM UVEDENÉ, že je poškrábaná. Pokud už budete od tohoto prodejce něco kupovat, doporučuji vykašlat se na utrácení za zbytečnou bleskovou výměnu a hlavně si ohlídat přesný popis výrobku při případné reklamaci. Personál je opravdu arogantní, tedy aspoň co se týká prodejny v Nové Karolině v Ostravě. Já osobně jsem prodejcem zhnusená a nikdy více bych služby Datartu nevyužila!!!!

+ Přidat hodnocení více...