DAEWOO KOR 8A07

  • https://image.srovname.cz/cz/500/251088/daewoo-kor-8a07.jpg

    0
  • https://www.kuptotu.cz/media/catalog/product/4/0/40012641-lim_51.jpg

Mikrovlnná rúraVnútorný objem 23 litrovMikrovlnný výkon 800WVnútorný priestor akrylátMechanické ovládanie 7 úrovní výkonuSystém ohrevu C.R.S.Funkcia rozmrazovaniaOtočný tanier z »

Recenze DAEWOO KOR 8A07

emogen Jednoduché ovládání hlučnost

Tereza Pomer cena vykon supr. Vyhovuje mi jednoduchost, zadne zbytecne funkce, chtela sem mikrovlnku opravdu jen na bezny ohrev. Suprove dela popcorn, udela vsechen a neni pripaleny. Kolecka jdou opravdu hure otacet, ale neni to az takova zavada.

M.Michal Spokojenost s rychlostí a přesností dodání. Žena trvala na mikrovlnce černé a manuální.Býlá by byla o třetinu levnější.Jelikož nikde taková nebyla,uchílyly jsme se k int.obchodu.Hned připojení jsem zjistil že se ovladač( nastavení), ve dvou polohách zasekává.Nevým jak funguje výstupní kontrola,ale jelikož ze dvou ovladečů (časovač a polohovač)je jeden prokazatelně špatně funkční stejně je to prodáváno.Kdybych koupil v kam. obchodě okamžitě bych vracel.Ale přes internet,vyřizovat reklamaci.zasílat zpět čekat na další zboží nebo vrácení peněz.Jalikž používáme mikrovlnku většinou na max ohřev nechávám to být,ale spokojený nejsem.Příště radši pro zboží dojedu a ozkoušim

Katka Lehce ovladatelná a za rozumnou cenu

+ Přidat hodnocení

Srovnání cen DAEWOO KOR 8A07

Filtrovat:

Hodnocení produktu 75%

(4 recenze)
  • Lehce ovladatelná a za rozumnou cenu

  • Pomer cena vykon supr. Vyhovuje mi jednoduchost, zadne zbytecne funkce, chtela sem mikrovlnku opravdu jen na bezny ohrev. Suprove dela popcorn, udela vsechen a neni pripaleny.

  • Jednoduché ovládání