Baumatic BMG 200 SS

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1687906/baumatic-bmg-200-ss.jpg

    0

Typ : vestavná Vnitřní objem (l): 20 Mikrovlnný výkon (W): 800 Gril - výkon (W): 800 Počet úrovní mikrovln: 5 Gril: s grilem Parní vaření: NE Pečení chleba: NE Horký vzduch: NE Dětská pojistka: ANO Displej: ano Průměr otočného talíře (cm): 27 Materiál vnitřního prostoru: nerez Ovládání: »

Recenze Baumatic BMG 200 SS

Veronika Soukupová maximální spokojenost

a parádní design rozmrazování potravin podle druhu a váhy ovládání za dvířky - nejdřív se musí navolit program/čas a pak je teprve zavřít (musí se na to zvyknout, pak je to OK)

anonym Hledal jsem levnější mikrovlnu s grilem. Je nezvyklého provedení - uvládání skryto za zrcadlovýni dvířky. Je z tenkého plechu, dvířka se jednou dají zavřít, jindy zase ne. Zkrátka zkoušet. Mikrovlna staré konstrukce ohřívá jen po okrajích, uprostřed je jídlo studené. Gril o výkonu 800W je slabý. Kovový lesk se rychle omaká.Obtížná údržba. Moc nedoporučuji.

ladik cena a desing zatím nic

Honza Velmi hezký design. Ovládání za dvířky. Do levého horního rohu nějaký chytrák nalepil upozornění na horké sklo. Po stržení nálepky zůstal na skle vyžraný flek od lepidla, který nejde vyčistit. Opravdu k nas..ní!

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 72%

(5 recenzí)